تلگرام کرد موزیک

کانال تلگرام (کرد موزیک)

آیا قیمت سوزوکی ویتارا به صرفه است؟

12 آگوست 2020
35 views
بدون نظر

آیا قیمت سوزوکی ویتارا به صرفه است؟

سوزوکی ویتارا خودرویی با کیفیت و ساخت کشور ژاپن بوده که توانسته به فروش قابل توجهی در بازار کشورهایی همچون آرژانتین، اکوادور، اسپانیا و کانادا دست پیدا کند. اولین نسل از این خودرو از سال 1988 میلادی به بازارهای جهانی خودرو معرفی شد و در ادامه تا سال 2005 میلادی نسل دوم آن ساخته و روانه بازار شد. در بازه زمانی 12 ساله بین 2005 الی 2017 شاهد حضور نسل سوم این خودرو در بازار بوده ایم و از آن زمان تا به امروز نسل چهارم این خودرو ساخته و به بازارهای جهانی عرضه می‌شوند. اولین حضور خودروی ویتارا سوزوکی در کشور عزیزمان ایران به سال 1386 باز می‌گردد که این خودرو تحت عنوان گرند ویتارا مونتاژ مورد استقبال طیف وسیعی از خریداران قرار گرفت. یکی از موضوعات بسیار مهمی که پیش از پرداختن به بحث اینکه آیا قیمت سوزوکی ویتارا به صرفه است، مطرح می‌شود، علت محبوبیت بالای این خودرو است. در پاسخ به این سوال می‌توان مواردی همچون ایمنی بالا، کیفیت بالای قطعات استفاده شده در ساخت آن و حضور امکانات و تجهیزات رفاهی متعدد را به صورت کلی نام برد.
در این مقاله قصد داریم شما را با مشخصه‌های فنی، طراحی، ایمنی و تجهیزات رفاهی سوزوکی ویتارا آشنا کنیم و درنهایت نیز محدوده قیمت سوزوکی ویتارا را خدمت شما ارائه دهیم تا شما بتوانید بر اساس مقدار تطابق این خودرو با ملاک‌ها و انتظاراتتان و در نظرگیری قیمت آن، نسبت به خرید این خودروی با کیفیت ساخت ژاپن اقدامات لازم را انجام دهید پس با ما همراه باشید. لازم به ذکر است که کلیه خدمات مربوط به این خودرو در ایران نوسط کمپانی ایران خودرو انجام می‌پذیرد.

مشخصات فنی سوزوکی ویتارا ایران خودرو

برای سوزوکی ویتارا موتوری با 4 سیلندر و 16 سوپاپ و به حجم 2393 سی‌سی نصب شده است. درباره مشخصات فنی این خودرو همچون قدرت یا بیشترین مقدار توان خروجی آن و همچنین مقدار گشتاور تولید شده توسط موتور سوزوکی ویتارا باید گفت که مقدار توان برای 6000 دور در هر دقیقه برابر با 169 اسب بخار بوده و میزان گشتاوری که می‌توانید از این خودرو انتظار داشته باشید برای هر 3800 دور در یک دقیقه،227 نیوتن. متر است. مقدار شتاب 0 تا 100 کیلومتر این خودرو با جعبه‌دنده 4 دنده اتوماتیک برابر با 12 ثانیه است. بیشینه سرعتی که به واسطه آن می‌توانید سوزوکی ویتارا را برانید، در مقایسه با سایر رقبا مقدار درخور توجهی نبوده و چیزی در حدود 175 کیلومتر بر ساعت است.
استاندارد آلایندگی سوزوکی ویتارا این خودرو با کیفیت ساخت ژاپن، یورو 4 بوده و مقدار مصرف سوخت جاده‌ای آن برابر با 9.7 لیتر به ازای طی کردن هر 100 کیلومتر است. (بیشتر…)